Aktuality - Oční Klinika JL

Naši lékaři na oftalmologickém kongresu v Hradci Králové

Září bývá nabité zajímavými akcemi a letos tomu nebylo jinak. Od 21. do 23. 9. jsme se zúčastnili XXXI. Výročního sjezdu České oftalmologické společnosti, který se konal v Hradci Králové. Nebyli jsme ale jen v roli návštěvníků, hned několik našich lékařů z Oční kliniky JL na kongresu vystoupilo se svými přednáškami.

Doc. MUDr. Šárka Pitrová, CSc., FEBO společně s Ing. Martinem Fůsem přednášeli o aproximaci residuálního refrakčního astigmatismu, tedy o jedné z nejpřesnějších metod korekce této zrakové vady. MUDr. Hana Chylová se zase věnovala řešení progresivní myopie, která patří k nejobávanějším typům krátkozrakosti. Ještě jednou moc děkujeme organizátorům za možnost prezentovat zde naše poznatky a zkušenosti a zároveň se inspirovat a navazovat možnou spolupráci. Už nyní se těšíme na další ročník.

oftalmologický sjezd

Podobné články

28. 11. 2023

Cizí těleso nebo neznámá látka v oku: Jak probíhá první pomoc a případná léčba?

8. 11. 2023

Naše lékařky na Sjezdu Slovenské oftalmologické společnosti

2. 11. 2023

Zúčastnili jsme se školení pro oftalmology v novém Alcon Training Center

Z ostatních klinik

30. 11. 2023

Rekonstrukce šlachy bicepsu

28. 11. 2023

Pozor na ledovku: Každoročně způsobuje mnoho úrazů

22. 11. 2023

Úspěšná artroskopie skokanského kolene

Nahoru Kariéra Kontakt

Omezení ošetření akutních pacientů - oční

Vážení,

abychom mohli zajistit kvalitní péči a postarat se o naše objednané pacienty, jsme nuceni omezit ošetření akutních pacientů. Pokud máte akutní potíže, je pro Vás vyhrazena doba pro ošetření od pondělí do pátku v čase od 7 do 9 hodin. V ostatních případech se přednostně obraťte na Vašeho ošetřujícího očního lékaře.

Děkujeme za pochopení

Zavřít