Náš tým - Oční Klinika JL
Menu

Náš tým

Doc. MUDr. Ján Lešták, CSc., MSc., FEBO, MBA, LL.A, DBA, FAOG
Doc. MUDr. Ján Lešták, CSc., MSc., FEBO, MBA, LL.A, DBA, FAOG je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání.

Doc. MUDr. Šárka Pitrová, CSc., FEBO
Doc. MUDr. Šárka Pitrová, CSc., FEBO je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání.

Doc. MUDr. Bohdana Kalvodová, CSc.
Doc. MUDr. Bohdana Kalvodová, CSc. je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání.

MUDr. Pavlína Skalická, Ph.D.
Paní doktorka MUDr. Pavlína Skalická, Ph.D. je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. stupně a diplom celoživotního vzdělávání. Od roku 2006 je paní doktorka držitelkou Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK.

MUDr. Elena Nutterová
Paní doktorka MUDr. Elena Nutterová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání. Od roku 2003 je paní doktorka držitelkou Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK.

MUDr. Katarína Chuchmová
Paní doktorka MUDr. Katarína Chuchmová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2014 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

MUDr. Helena Hallová
Paní doktorka MUDr. Helena Hallová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně.

MUDr. Veronika Stankovičová
Paní doktorka MUDr. Veronika Stankovičová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze.

MUDr. Iveta Weissová
Paní doktorka MUDr. Iveta Weissová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2015 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

MUDr. Hana Chylová
Paní doktorka MUDr. Hana Chylová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2022 úspěšně složila zkoušky ze základního oftalmologického kmene.

MUDr. Markéta Mazná
Paní doktorka MUDr. Markéta Mazná je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2016 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

MUDr. Yuliia Hurieieva
Paní doktorka MUDr. Yuliia Hurieieva je absolventkou Záporožské státní lékařské univerzity na Ukrajině. Od roku 2019 má uznání odborné způsobilosti k výkonu povolání lékaře - MZČR. V říjnu 2022 úspěšně složila zkoušky ze základního oftalmologického kmene.

MUDr. Libuše Bartošová
Paní doktorka MUDr. Libuše Bartošová je absolventkou Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně. Je členem České oftalmologické společnosti, České kontaktologické společnosti, České glaukomové společnosti a Evropské glaukomové společnosti a zahraničním členem Americké akademie.

MUDr. Lenka Zemanová
Paní doktorka MUDr. Lenka Zemanová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání. Od roku 2004 je paní doktorka držitelkou Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK.

MUDr. Daniela Šárková
Paní doktorka MUDr. Daniela Šárková je absolventkou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně.

MUDr. Slávka Petriková
Paní doktorka MUDr. Slávka Petriková je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze.

MUDr. Zuzana Kaputová
Paní doktorka MUDr. Zuzana Kaputová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2017 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmlologie a je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání.

MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc.
Paní doktorka MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc. je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a je držitelkou licence pro výkon vedoucího lékaře - primáře, uděleného prezidentem ČLK.

Doc. MUDr. Martin Šín, Ph.D., FEBO
Doc. MUDr. Martin Šín, Ph.D., FEBO je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2011 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie. Od roku 2004 je pan docent držitelem Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK. Zároveň má diplom za celoživotní vzdělávání.

MUDr. Jan Tesař
Pan doktor MUDr. Jan Tesař je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2017 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

Nahoru Kariéra Kontakt